Blogi ➤   Perepäev Benita Kodus

Perepäev Benita Kodus

Augusti viimasel pühapäeval toimus meie juures tagasihoidlik perepäev. Seekord pidime arvestama ka epidemioloogilise olukorraga ning tänu sellele ei saanud üritust suurelt reklaamida. Tegime plakatid ja panime need fuajees teadetetahvlile ning reklaamisime perepäeva majasiseselt. Meie kodu elanikud said ise endi lähedasemaid pereliikmeid üritusest teavitada ja sinna kutsuda. 


Perepäeva pühapäev oli küll sombune ja mööduvate vihmapilvedega, kuid ilmataat oli meiega helge ning vihm jäi tulemata. Tänu sellele saime ürituse pidada värskes õhus mändide vahel. Meeleolu lõi meile juba tuttav rahvamuusikaansambel Möllav Meri, kelle lustlikud viisid tõid justkui päikese meie hoovile. Kõhutäiteks küpsetasid Benita pere tublid noored pannkooke, mis tegid suu magusaks ja hoidsid tuju rõõmsana.


Meie päevategevuste koordinaator Terje korraldas ka õnneloosi, millest said kõik soovijad osa võtta. Võita võis asju erinevaid, alates pärlitest ja saunavihtadest kuni peaauhinna massaažini. Loosis olid ka meie endi elanike poolt valmistatud maitsvad tatrajahu-mandliküpsised ja marineeritud kurgid. Tänasime kõiki tublisi igapäevaselt terviseringil jalutajaid ilusa kaardiga. 

Perepäev möödus heade emotsioonide ja toredate perede seltsis. Loodame, et saame järgmine aasta üritust natuke suuremalt korraldada ning näeme ka neid, kes seekord perepäevale ei jõudnud. 


Täname meie päevategevuste koordinaatorit Terjet taaskord ühe toreda ürituse korraldamise eest ning kõiki peresid, kes külla tulid!