Benita Kodu elanike päevad on täidetud mitmesuguste tegevustega, et hoida vaimu ja keha virgena. Benita Kodus saab avastada uusi hobisid ning luua ühiste tegevuste kaudu tugevaid sõprussidemeid.

Hommikusöök 8.30

Esmaspäevast reedeni tuleb pärast hommikusööki kokku hommikuring, kus saab arutada päevateemasid ja selle päeva ettevõtmisi ning kuulata tegevusjuhendaja ülevaadet värsketest ajalehtedest ja ajakirjadest. Soovijatel jätkub hommik füsioterapeudi juhendamisel hommikuvõimlemisega, samuti võib minna õue jalutama, vajaduse korral koos saatjaga, või veeta aega terrassil.

Lõunasöök 12.30

Pärast lõunasööki võib oma toas puhata, raamatukogus lugeda, õues jalutada või tegevustoas aega veeta.

Tavapäraselt kell 15

algavad tegevusjuhendaja eestvõttel ühistegevused, mis toimuvad esmaspäevast reedeni ja on päeviti erinevad:

  • ettelugemine
  • käeline tegevus
  • küpsetamine
  • mängud

uhistegevused koogisÜhistegevus koduköögis

Õhtusöök 17.30

Pärast õhtusööki saab ühiselt aega veeta teleritoas telerit või DVD-lt mõnd väärtfilmi vaadates. Õhtu võib koos kaaslastega lõpetada koduköögis tee- ja suupistelauas. Benita Kodus käivad esinemas muusikud ja harrastusteatrid ning korraldatakse näitusi. Tähistame kalendritähtpäevi, kord kuus toimub Benitas jumalateenistus. Sünnipäevade pidamiseks on olemas privaatne ruum, kus saab sõprade ja pere seltsis olla. Tulge meie pakutavate võimalustega kohapeale tutvuma või küsige lisainfot telefonil 674 4600.